Medlemmer

 

Kommune Kujalleq

 

Tatigisatut sinniisuuneq / Fællestillidsrepræsentant

Marie Sara Larsen

Tasersuup Atuarfia

Boks 513

3920 Qaqortoq

Tlf. arb.: 64 21 40 Kontor - Fax arb.: 

Tlf. privat: - Mobil:

Mailadresse: marie.sara.larsen@attat.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Wyrna Petersen

Narsap Atuarfia

Box 398

3921 Narsaq

Tlf. arb.: 38 16 10 - Fax arb.: 

Tlf. privat:  - Mobil: 27 78 82

Mailadresse: wyrna.petersen@attat.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Monica Dorph

Tasersuup Atuarfia

Box 513

3920 Qaqortoq

Tlf. arb.: 64 21 40 - Fax arb.: 64 15 40

Tlf. privat:  - Mobil: 26 08 23

Mailadresse: 

 

Ilaasortaq / Medlem

Debora Kleist
Postboks 513

3920 Qaqortoq

Tlf. arb.: 64 21 40 kontor - Fax arb.: 64 15 40

Tlf. privat: - Mobil: 49 03 90

Mailadresse: debora.kleist@attat.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Jesse Anthonsen

Nanortallip Atuarfia

Box 168

3922 Nanortalik

Tlf. arb.:  - Fax arb.: 

Tlf. privat:  - Mobil: 

Mailadresse: jesse_anthonsen@hotmail.com

 

 

Kommuneqarfik Sermersooq

 

Tatigisatut sinniisuuneq / Fællestillidsrepræsentant

Johanne Grønvold

ASK

Boks 1014

3900 Nuuk

Tlf. arb.:  - Fax: 

Tlf. privat: - Mobil: 48 57 50

Mailadresse: johanne.groenvold@attat.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Dorthe-Marie Fontain

Box 99

3940 Paamiut

Tlf. arb.: 36 76 80  - Fax arb.: 

Tlf. privat: - Mobil: 52 07 84

Mailadresse: dorthe.marie.mogensen@attat.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Hanne Jensen

Box 1010

3900 Nuuk

Tlf. arb.: 36 64 52 - Fax arb.:

Tlf. privat:  - Mobil: 58 34 76

Mailadresse: hanne.jensen@attat.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Kristian Larsen

USK

Postboks 1017

3900 Nuuk 

Tlf. arb.: 36 62 50 - Fax arb.: 32 16 23 

Tlf. privat: - Mobil: 49 33 39

Mailadresse: kristian.larsen@attat.gl

 

 

Ilaasortaq / Medlem

Wilhelm Olsen

Box 114

3913 Tasiilaq

Tlf. arb.: 98 12 72 - Fax arb.: 98 13 01

Tlf. privat:   - Mobil: 28 12 61

Mailadresse: wiol@sermersooq.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Fridleif Henriksen

3915 Kulusuk

Tlf. arb.: 98 69 73 - Fax arb.: 98 69 75

Tlf. privat:  - Mobil: 24 11 96

Mailadresse: fridleif.henriksen@attat.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

 

 

 

 

Qeqqata Kommunia

 

Tatigisatut sinniisuuneq / Fællestillidsrepræsentant

Lena Reimer

Nalunnguarfiup Atuarfia

Boks 1011

3911 Sisimiut

Tlf. arb.:  - Fax: 

Tlf. privat: - Mobil: 52 88 58

Mailadresse: lenasisimiut@gmail.com

 

Ilaasortaq / Medlem

Helene H Heilmann

Box 101

3912 Maniitsoq

Tlf. arb.: 81 75 34 - Fax arb.: 81 33 38

Tlf. privat:  - Mobil: 48 76 38

Mailadresse: helene.heilmann@attat.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Augusta B Berthelsen

Box 1010

3911 Sisimiut

Tlf. arb.: 86 41 88 - Fax arb.: 86 56 88

Tlf. privat: 86 64 87 - Mobil: 52 75 61

Mailadresse: augusta.berthelsen@attat.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Peder Storgaard

Box 1010

3911 Sisimiut

Tlf. arb.: 86 41 88 - Fax arb.: 86 56 88

Tlf. privat:  - Mobil: 24 13 01

Mailadresse: 

 

 

Kommune Qeqertalik

 

Tatigisatut sinniisuuneq / Fællestillidsrepræsentant

Postboks 28

3950 Aasiaat

Tlf. arb.: 89 47 55 Fax arb.: 89 10 60

Tlf. privat: - Mobil: 52 71 44

Mailadresse: mona.lisa.rafaelsen@attat.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Kristianne Jeremiassen

Niaqornaarsuk

3955 Kangaatsiaq

Tlf. arb.: 87 43 51 - Fax arb.: 87 43 75

Tlf. privat:  - Mobil: 56 63 61

Mailadresse: kristianne.jeremiassen@attat.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Rosa Marie Dahl

Postboks 514

3953 Qeqertarsuaq

Tlf. arb.: 92 29 42 - Fax arb.: 92 11 20

Tlf. privat:  - Mobil: 53 27 95

Mailadresse: rosa.marie.dahl@attat.gl

 

 

 

 

Avannaata Kommunia 

 

Tatigisatut sinniisuuneq / Fællestillidsrepræsentant

Lars Jensen

Prinsesse Margrethe Skolen

Boks 63

3962 Upernavik

Tlf. arb.:  - Fax arb.: 

Tlf. privat:  - Mobil: 54 78 16

Mailadresse: lars.jensen1@attat.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Lea Kristensen

Upernavik Kujalleq

3962 Upernavik

Tlf. arb.: 96 56 33 - Fax arb.: 96 56 42

Tlf. privat:  - Mobil: 27 66 15

Mailadresse: lea.kristensen@attat.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Oline P. Grim

Aappilattoq

3962 Upernavik

Tlf. arb.: 96 64 33 - Fax arb.: 96 64 33

Tlf. privat: - Mobil: 29 37 73

Mailadresse: oline.petersen.grim@attat.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Kristian F Sørensen

Kullorsuaq

3962 Upernavik

Tlf. arb.: 96 89 33 - Fax arb.: 96 88 33

Tlf. privat:   - Mobil: 52 53 32

Mailadresse: kristian.soerensen@attat.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Helga Schultz Thomassen

Box 96

3971 Qaanaaq

Tlf. arb.: 97 10 33 - Fax arb.: 97 12 90

Tlf. privat:  - Mobil: 48 34 31

Mailadresse: helga.schultz-thomassen@attat.gl

 

 

Bygdeskolelederne

Ole Abrahamsen

Attup Atuarfia

Boks 55

Attu

3950 Aasiaat

Tlf. arb.:

Tlf. privat: Mobil: 53 34 31

Mail: ole.abrahamsen@attat.gl

 

 

 

Skolelederne

Ilaasortaq / Medlem

Karno Lynge

Ukaliusaq

Boks 1017 

3900 Nuuk

Tlf. arb.: 36 62 54 – Fax arb.:

Tlf. privat:  - Mobil:

Mailadresse: kaly@sermersooq.gl

 

Ilaasortaq / Medlem

Dorthe Bidstrup

Kommune kujalleq

Box 514

3920 Qaqortoq

Tlf. arb.: 64 54 33 – Fax: 

Tlf. privat:  – Mobil: 53 98 59

Mailadresse: dobi@kujalleq.gl

 

Grønlands Selvstyre

Tatigisatut sinniisuuneq / Fællestillidsrepræsentant

Jonathan Petersen

Box 320

3950 Aasiaat

Tlf. arb.: 89 23 45 - Fax arb.: 89 21 24

Tlf. privat: - Mobil: 54 83 00

Mailadresse: jonathan.petersen@attat.gl

 

 

Private

Tillidsrepræsentant

Inuuteq Bidstrup

Nuuk Internationale Friskole

Postboks 1226

3900 Nuuk

Tlf. arb.:  - Fax arb.: 

Tlf. privat:  - Mobil: 55 09 13

Mailadresse: ibp@nif.gl 

 

 

Pensionister

Marianne Jensen

Boks 142

3900 Nuuk

Tlf. arb.:  - Fax: arb.:

Tlf. privat:   – Mobil: 58 52 49

Mailadresse: marilu.jensen@gmail.com

 

 

Andre uddannelsesinstitutioner

Claus Jochimsen

Sillit

3952 Ilulissat

Tlf. arb.:  - Fax arb.:

Tlf. privat:  - Mobil:54 68 42

Mailadresse: eu.leder@attat.gl

 

 

Bestyrelsen

Formand
Birthe Møller Therkildsen
Noorlernut 23
Postboks 867
3900 Nuuk
Arb. 32 25 50
Mobil 54 33 39
Mail: bth@imak.gl

 

 

Bestyrelsesmedlem
Bodil K. Schierbeck

Ukaliusaq

Postboks 1017

3900 Nuuk

Arb: 36 62 50

Mobil: 55 42 40

Mail: bks@imak.gl

 

 

Bestyrelsesmedlem
Nikoline Cortzen

Ole Løvstrømip Atuarfia

Ikerassak

3960 Uummannaq
Arb. 95 50 33 
Mobil: 29 04 06
Email: nic@imak.gl

 

 

Bestyrelsesmedlem

Monica Dorph

Tasersuup Atuarfia

Box 513

3920 Qaqortoq

Tlf. arb.: 64 21 40 - Fax arb.: 64 15 40

Tlf. privat:  - Mobil: 26 08 23

Mailadresse: 

 

 

Bestyrelsesmedlem

Kirsten Sandgreen

Atuarfik Mathias Storch

Boks 517

3952 Ilulissat

Tlf. arb.:  - Fax arb.: 

Tlf. privat: 94 33 44 - Mobil: 48 57 89

Mailadresse: kis@imak.gl